O nás

Old_Ladies_&_Milibeth

 

Jedná se o zbrusu nový projekt, který má za úkol jediné a to ukázat více českým a slovenským hráčům sérii Dark Souls. Chtěli bychom publikovat novinky ze světa Souls her, návody, triky na bosse a jiné užitečné informace jak pro nováčky tak i pro veterány.

Máte možnost se stát jedním z nás a vaše souls zkušenosti zanechat někde, kde budou vidět a možná budou i užitečné, dále v případě dotazů je vytvořena jednoduchá sekce „dotazy“.

Ač mnozí dnes tvrdí že facebook nahrazuje webové stránky, tak opak je pravdou. Ano facebook je dobrý komunikační kanál, kde můžete snadno získat důležité informace, ovšem na webových stránkách se je můžete dozvědět mnohem rychleji a také ve většině případu jsou sepsány tak, aby je i nováček pochopil.

Podpora:

Pokud nás chcete podpořit stačí, aby jste sdíleli naši stránku na facebooku či na jiných sociálních sítích, případně řekli ostatním fanouškům o nás, pro weby je tu pak možnost výměny ikonky. Stačí mě kontaktovat prostřednictvím emailu: witcheur1338@gmail.com a do předmětu napište: Výměna ikonky.

soulsgif